Aprašymas

Hyster dujiniai ir dyzeliniai krautuvai - tai patikimi ir patogūs naujos kartos įrenginiai. Šių krautuvų techniniai duomenys lenkia daugelio gamintojų krautuvų specifikacijas, todėl Hyster krautuvai yra optimalus variantas kainos ir kokybės atžvilgiu. Krautuvai turi patikimą elektroniką ir yra gerai aušinami, tad šios savybės užtikrina jų ilgaamžiškumą.

Komfortas ir saugumas

Hyster prekinio ženklo krautuvai savo ergonomika pirmauja tokio tipo įrenginių tarpe. Jie suprojektuoti patogiam operatoriaus darbui. Kabinos viduje esančios sėdynės ir valdymo pultai pritaikomi individualiai, pagal kiekvieno operatoriaus poreikius.

Krautuvų kabinos suprojektuotos taip, kad atlaikytų maksimalų leistiną ir didesnį keliamo krovinio svorį, todėl šie krautuvai yra saugūs ir patikimi. Hyster dujiniams ir dyzeliniams krautuvams pritaikyta HSM stabilumo sistema užtikrina, jog manevruojant krautuvas išliktų stabilus ir nebūtų padaryta žala operatoriui ar kroviniui.

Valdymas ir priežiūra

Dujinių ir dyzelinių Hyster krautuvų valdymas didžiąja dalimi yra automatizuotas, o elektroninė valdymo sistema užtikrina efektyvų darbą ir nedideles eksploatavimo išlaidas. Galimas įvairių funkcijų ir režimų pasirinkimas, užtikrinantis atliekamų darbų įvairovę ir atitinkantis reikiamą darbų specifiką. Dėka automatinės akceleravimo funkcijos, krautuvų judėjimo greitis nekinta, nepriklausomai nuo to, koks yra keliamo krovinio svoris ar kokiu pagrindu krautuvas važiuoja.

Krautuvų valdymas labai paprastas - vos keliais pirštų judesiais, ranką laikant ant ergonomiškai pritaikyto valdymo pulto. Toks valdymas nereikalauja papildomo pasiruošimo ir yra labai patogus. Na o atsiradę gedimai ir techninės problemos indikuojamos interaktyviame prietaisų skydelyje (skydelis įtaisytas tinkamame aukštyje, todėl netrukdo operatoriaus darbo ir yra patogus stebėti).

Dujinių ir dyzelinių krautuvų kasdienė priežiūra nėra sudėtinga. Taip pat paprasta atlikti ir techninės apžiūros bei remonto darbus - visi galimų gedimų taškai lengvai pasiekiami.

Manevravimas

Hyster dujiniai ir dyzeliniai krautuvai yra labai manevringi, todėl net ir nedidelėse erdvėse jais nesudėtinga atlikti numatytus darbus. Šalia to, dėl specifinių techninių savybių (automatinė akceleracijos, dinaminė lėtėjimo funkcija, valdomas reversas), šie krautuvai yra kur kas ekonomiškesni nei kitų gamintojų atitikmenys.

Panaudojimas

Dujiniai ir dyzeliniai krautuvai skirti darbui atvirose arba pusiau atvirose, iš dalies vėdinamose patalpose. Šie krautuvai tinkami naudoti atliekant statybų darbus, medienos pramonėje, perdirbant antrines atliekas ir kitose srityse. Taigi, Hyster krautuvų panaudojimo galimybės ganėtinai plačios.